دکتر سلمان فرهودی

جراح و دندان پزشک

 دکتر سلمان فرهودی

جایگزین ریشه های دندان می شود .ایمپلنت ها یک پایه محکم برای دندان های ثابت شما هست و مانند دندان های طبیعی خودتان عمل می کند .
ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم است که با بدن انسان سازگاری دارد .
نکته مهم درباره ایمپلنت ها این است که اگر پس از قرار گرفتن در فک درست ازش نگهداری شود طول عمر و ماندگاری بالایی دارد .

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت با گارانتی در کلینیک دندانپزشکی
خدمات دندانپزشکی نیاز به چندین جلسه مراجعه و چندین مرحله اقدامات درمانی دارد. برخی از درمان‌ها باید تا مدتی و حتی گاهی مادام‌العمر چکاپ شوند تا با اقدامات پیشگیرانه و تکمیلی دوام درمان صورت گرفته افزایش یابد.ایمپلنت دندان بسته به شرایط بیمار از یک تا چند جلسه به طول می‌انجامد. چکاپ این درمان در سال اول دومرتبه و بعد از آن سالی یک‌بار به‌طور مادام‌العمر باید انجام شود.

گارانتی ایمپلنت

گارانتی ایمپلنت و داشتن خدمات پس از فروش برای قطعات مصرفی برای ایمپلنت از جمله نکاتی است که لازم است در هنگام انتخاب برند ایمپلنت خود به آن توجه کنید.
میزان تعهد یک مرکز در قبال درمان‌های انجام‌شده ویژگی بسیار مهم و ارزشمند است که اعتبار آن مرکز را نشان می‌دهد. و بیماران می‌توانند با خیال آسوده و با اطمینان از آن مرکز خدمات دریافت کنند و اعتماد کنند که آن مرکز حتی پس از اتمام کار نیز در خدمت بیماران هست. امروزه بیماران زیادی هستند که در میان مراحل درمانشان با تعطیلی ناگهانی مرکز درمان یا ترک کار ناگهانی دندان‌پزشکان مواجه شده‌اند و هیچ‌گونه دسترسی به دندان‌پزشک خود ندارند و جهت تکمیل مراحل درمانی و یا رفع اشکالات درمان انجام‌شده دچار مشکل می‌شوند و یا دندان‌پزشک معالج جهت رفع اشکالات مسئولیتی نمی‌پذیرد و پاسخگو نیست.

مراحل درمانی و یا رفع اشکالات درمان

ایمپلنت دندان یک جایگزین برای دندان یا دندان‌های ازدست‌رفته است. درواقع یک عضو مصنوعی می‌باشد که نقش یک ‌دندان را برای بیمار بازی کند. ازاین‌رو ممکن است که در روزهای اول راحتی و کارایی صد درصد را برای بیمار نداشته باشد و لازم باشد در مراجعات بعدی اشکالات رفع شود . بیمار جهت پذیرش این عضو مصنوعی باید راهنمایی و حمایت شود. و اینکه عوامل بسیار زیادی در دهان، دندان، بدن و نحوه‌ی زندگی افراد می‌تواند برای عمر و دوام ایمپلنت‌ها تاثیرگذار باشد. چکاپ مرتب و مراقبت‌های دوره‌ای می‌تواند تا حد بسیار زیادی عمر و دوام ایمپلنت را افزایش دهد.

ایمپلنت دندان یک جایگزین برای دندان

ارائه برگه گارانتی در کلینیک

ایمپلنت دندانی درمانی حساس، تخصصی و پرهزینه می‌باشد. بنابراین بیماران جهت دریافت این درمان تضمین از مرکز مورد نظر خود میخواهند. از این‌رو برخی مراکز برای خدمات ویژه خود از قبیل ایمپلنت، برگه گارانتی ارائه می‌نمایند. و باید در پایان مراحل کاری برگه گارانتی را به همراه مشخصات قطعات و میزان به کار رفته در درمان به بیماران کلینیک به بیمارارائه دهد. و مادام‌العمر بیماران خود را چکاپ می‌نماید. ایمپلنت با گارانتی درواقع نشانگر احساس تعهد مرکز درمانی در مقابل خدمات ارائه‌ شده است. ایمپلنت با گارانتی نشان دهنده تخصصی بودن و قابل‌ اعتماد بودن کلینیک درمانی، قابل‌ اعتماد بودن متریال مصرفی و بالا بودن استانداردهای بهداشتی و مدیریتی یک مرکز می‌باشد.

ارائه برگه گارانتی در کلینیک